Nahoru

Bílý iPhone 4: očekávaný bíly model na videu, jak se vám líbí?

Jak jste již určitě zaznamenali, start prodeje iPhone 4 v Čr je tu. To se ale netýká bílého modelu, který prozatím není k dostání ani v USA. Bílý iPhone 4 si ještě nemohl osahat a pořádně prohlédnout prakticky nikdo, proto „unboxing“ video bílého iPhone 4, které vypadá opravdu reálně, na YouTube vzbudilo poměrně poprask. Video samozřejmě najdete v článku.

Pokud spekulujete o autentičnosti videa, tak dle mého názoru se dá na 99% potvrdit, že jde skutečně o bílý iPhone 4.

Nás zajímá jak se vám bílý iPhone 4 líbí? Můj čistě subjektivní pocit je ten, že bílý iPhone 4 trochu ztrácí na „high-end“ design černého modelu. Jaký je váš názor? Podělte se v diskuzi a v anketě:

Kterou barvu iPhone 4 preferujete?

Výsledky ankety

Bílý iPhone 4
Zdroj: 9to5mac

 • http://twitter.com/meedo24 marian medlen

  podla mna je velmi pekny, taky mi pride mozno elegantnejsi oproti ciernemu. ale neviem ktory by som bral keby si mam vybrat.

 • Chizz

  Tak mě osobně se více líbí ta černá verze. U 3G/3Gs se mi bílá líbila moc, ikdyž sem si nakonec koupil černý, hodňe mi to vrtalo v palici. . U čtverky mám jasno. Mi se totiž nelíbí ten bílý předek, vypadá to jako neiPhone. Ten mě kdysi okouzlil pravě tou jednolitou černou plochou, jako by bez okrajů se svitícima ikonama. Tohle mi trochu připomíná ňejaky levňejší Samsung pro dámy :-P :-)

 • ArnieX

  Dalo by se o něm uvažovat kdyby nahoře nad reprákem nebyli ty pavoučí oči… to je na tom fakt humus jinak to ujde ale já bych si nikdy bílej nekoupil…

 • Pingback: james

 • Pingback: evan