Nahoru

Apple iPhone 5: další fotky údajného prototypu

Už jen velmi málo času zbývá do jedné z nejočekávanějších konferencí roku — WWDC 11. Právě na této konferenci společnost Apple pravidelně představuje veřejnosti nové iPhony.  Taktéž se říká, že na nadcházející konferenci bude Applem představen „pouze“ nový software a samotný iPhone 5 údajně až na podzim.

Kolem nástupce čtvrté generace iPhone se toho poměrně dost „točí“ a odehrává a internet na nás chrlí tuny informací. Tentokrát tu pro vás máme fotky údajně nového prototypu Apple iPhone 5. Podotýkám, že se jedná o prototyp, ne o konečné řešení.
Korejskému webu ETNews se podařilo zveřejnit jako vůbec prvnímu uniklé fotografie připravovaného konceptu iPhone 5. Osobně si myslím, že tento koncept vypadá věrohodně (a zdaleka nebudu sám). Na druhou stranu fotka je už téměř klasicky rozmazaná a poměrně nekvalitní, což na věrohodnosti nepřidá. ETnews tvrdí, že se tolik diskutovaného Apple iPhone 5 dočkáme až na konci června tohoto roku. To je v rozporu s některými jinými zdroji, který zas tvrdí přesný opak a říkají, že se iPhone 5 ještě nezačal vyrábět, proto je jeho vydání odloženo na podzim 2011.

Nám už nezbývá nic jiného než čekat na oné magické WWDC’11, kde na tuto záludnou otázku dostaneme jednoznačnou odpověď.

Zdroj: ru-iphone.com