Nahoru

10% mužů chce iPad více než sex

Jeden z deseti svobodných mužů by raději mělo nový iPad, než novou krásnou partnerku. Odhalení nového průzkumu.

Co je vaší oblíbenou vášní? Pokud neřeknete, že je to váš nový iPad, zřejmě s vámi není něco v pořádku, nebo jste ještě neměli tu skvělou příležitost pocítit revoluční Retina displej a jeho pixely na vlastní oči. iPad je úžasný, a podle 10% mužů, lepší než sex.
Nový průzkum od RoxyPalace.com odhalil, že 1 z 10 svobodných mužů by raději měl nový iPad, než novou sexy přítelkyni, která může potěšit způsoby, které nedopřeje ani Retina displej sítnicím. Ano, čtete správně, 10% mužů by si raději koupilo nějaký elektronický gadget, než aby se intimně spojili s nějakou dívkou.

Šokující? Ani moc ne. Vždy jsou tu nějací ti zvláštní chlápci, kteří si užívají bezpečí maminčina sklepu více, než interakci s lidmi. Je smutné, že většina těchto mužů ani nevyužívá potenciál iPadu pro balení dívek. Pouze 44% z nich uvedlo, že používají aplikaci na řešení problémů se vztahy.

A ženy? Ty se o iPad moc nezajímají. 96% z nich uvedlo, že by raději chtěly najít nového muže pro jejich život, než aby utrácely peníze za nový iPad. Průzkum také odhalil, že 71% mužů i žen by dalo přednost mluvení s potenciálními partnery přes FaceTime, než aby se s nimi skutečně setkali. Průzkumy pocházejí sice z Ameriky, ale vůbec bych se nedivil, kdyby byla situace podobná i u nás, v České Republice. Nový iPad určitě stojí za útratu, ale rozhodně nestojí za to, abyste se úplně odprostili od normálního života se skutečnými kamarády a partnery.

Zdroj: cultofmac.com